Gel sprchový Relaxační levandule

   ks       

Cena: 219 Kč vč. DPH

Dostupnost: 3 pracovní dny

Popis:

 

250 ml

logocosmebio.gifKliknutím si vyberte balení Naše cena Dostupnost Počet ks
Gel sprchový Relaxační levandule 219 Kč 3 pracovní dny ks

 

Gel sprchový relaxační levandule Durance byl inspirována rozkvetlými levandulovými poli ve francouzské oblasti Grignan. Esenciální levandulový olej je zpracováván v biokvalitě.

 

Už odpradávna je levandule spojována s čistotou, umýváním, parfumerií a kosmetikou. Latinský název Lavandula byl odvozen ze slova lavare, což znamená umýt se. Tento malý polokeř pocházející z oblasti Středomoří obsahuje mnoho léčivých substancí, jako jsou silice, jemné třísloviny (zejména kyselina rozmarýnová s protizánětlivými a antivirovými účinky), kumariny a flavonoidy. Vůně této květiny přispívá k duševní pohodě.

 

Složení: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Citric Acid, Lavandula Angustifolia (Levander) Flower Water*, Parfum (Fragrance), Caprylyl /Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Levandula Angustifolia (Levander) Oil*, Sorbic Acid, Linalool, Limenene.

*Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

 

 

Zatím žádné příspěvky


Přidat příspěvek Zavřít