Esenciální olej ylang BIO COSBIONAT

   ks       

Cena: 371 Kč vč. DPH

Dostupnost: 3 pracovní dny

Popis:

 

10 ml

 Kliknutím si vyberte balení Naše cena Dostupnost Počet ks
Esenciální olej ylang BIO COSBIONAT 371 Kč 3 pracovní dny ks

 

Esenciální olej ylang BIO COSBIONAT. Éterický olej z ylang-ylangu uklidňuje a uvolňuje, je vhodný při nespavosti. Snižuje krevní tlak, pomáhá uvolňovat svalové a nervové napětí, utišuje bolesti.

 

Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.

 

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou. Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.

 

Složení: Cananga odorata*

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.

 

 

 

 

 

Zatím žádné příspěvky


Přidat příspěvek Zavřít

Přírodní kosmetika

Informace

Odběr novinek

Podporujeme platby

  • platba převodem
  • platba na dobírku

Dodatečné informace

  • při nákupu nad 2000,- Kč poštovné ZDARMA!
  • jsme plátci DPH - ocení hlavně firmy