Granola ovocná s brusinkami BIO

   ks       

Cena: 81 Kč vč. DPH

Dostupnost: 3 pracovní dny

Popis:

 

350 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez přidaného cukru – není přislazeno cukrem, může obsahovat přirozeně se vyskytující cukry Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)Kliknutím si vyberte balení Naše cena Dostupnost Počet ks
350 g
Zobrazit detailPrávě prohlížíte
81 Kč 3 pracovní dny ks

 

Zapečené křupavé müsli, vyrobené v biopekárně Country Life, bez přidaného cukru, slazené pšeničným sirupem. Ideální jako součást zdravé snídaně.

Brusinky obsahují přibližně 11 % sacharidů, které se skládají převážně z fruktózy, a mají velmi málo tuků a proteinů. Z minerálů je nejcennější draslík a za vitaminy je to vitamin A. Jejich léčivé účinky však souvisejí s nevýživnými složkami, jako jsou organické kyseliny, taniny, myrtillin a antokyaniny. Ve srovnání s většinou antibiotik používaných k léčbě opakovaných infekcí dolních močových cest nabízejí dvě významné výhody. Zabraňují přilnutí bakterií k buňkám, které tvoří vnitřní výstelku močového měchýře. Nevyvolávají rezistenci bakterií, která je u antibiotik obvyklým jevem.

 

Složení: Ovesné vločky, sirup pšeničný, sušené ovoce v rýžové mouce {10,4%, (meruňky, datle, švestky)}, rozinky sultánky (8%), brusinky (5%), tuk palmový, mouka pšeničná celozrnná.

 

Návod k přípravě: Granolu nasypte do misky a zalijte sójovým, ovesným nebo rýžovým nápojem Provamel. Zajímavou obměnu získáte přidáním sojového dezertu Provamel, který existuje v několika příchutích. Lze konzumovat i přímo, bez úpravy.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1778 kJ/423 kcal. Bílkoviny: 9,3g. Sacharidy: 64,2 g. Tuky: 14,2 g

 

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Sáček po otevření vždy dobře uzavřete aby granola zůstala déle křupavá a voňavá.

 

 

 

 

 

Zatím žádné příspěvky


Přidat příspěvek Zavřít

Biopotraviny

Informace

Odběr novinek

Podporujeme platby

  • platba převodem
  • platba na dobírku

Dodatečné informace

  • při nákupu nad 2000,- Kč poštovné ZDARMA!
  • jsme plátci DPH - ocení hlavně firmy